שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד – נלחם בשילוט טקסט

בעל עסק יקר,

ראשית תרשה לי לברך אותך על ראיית הנולד, על חוש עסקי מפותח, יוזמה וחדשנות ללא פשרות. לא קל, אך הכרחי היה לזנוח את תרבות הדפוס ולצעוק בקול רם ובכיכר העיר “המלך הוא ערום”- הוא יקר ולא יעיל, הוא נכשל במבחן לאורך הזמן, הוא חד פעמי, הוא מזהם את הסביבה. יש בו את כל החסרונות שאותם ניצח השילוט הדיגיטלי.

השילוט הדיגיטלי מתקדם בקצב מסחרר ומציג בתקופה של שנים בודדות מספר רב של דורות. אלוף העולם בכל קטגוריות המשקל הוא ללא ספק ה “שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד”.

כמו בכל תחום בחיים, האויב הגדול ביותר של המצוינות הוא הטוב מאוד. ולכן מי שכבר עשה את המעבר מהדפוס לדיגיטלי ובוחר להסתפק בשילוט טקסט בלבד או בשילוט ע”ב חיבור מחשב או דיסק זיכרון נייד, אינו שונה ממי שבוחר לקרר ביתו על ידי מזגן בחורף בלבד, אינו שונה ממי שמגביל את השימוש בטלפון סלולארי רק בעת ההטענה, כאשר המטען מחובר לקיר ואינו שונה ממי שבוחר לעשות שימוש באבני חצץ על מנת להדליק כיריים.

כיום, כאשר ניכר גידול בהיצע של האנדרואיד והעזרים הנלווים לו וכאשר במגמה הפוכה מחירו יורד, חזקה עלינו כיזמים, בעלי עסק וצרכנים, לצפות פני עתיד, להבין כי זרעי הטכנולוגיה הנביטו, כי הקרקע בשלה לתהליך המעבר לשילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד.

בעזרת נוביסיין, תוכנת שילוט דיגיטלי אינטראקטיבי ע”ב אנדרואיד, ניתן בקלות ובעלות נמוכה, לנהל קמפיין טקסט, תמונות, סרטון וקול, מרחוק, ללא צורך בנוכחות או בעלויות וחיבור מחשב, ניתן לאחסן בטכנולוגיית ענן קמפיינים ללא הגבלה, ניתן לשדר ולגשת לתכנים בכל מקום, מכל מקום ובכל זמן, ניתן להגיב מהר ולהישאר רלוונטי.

איך מתחילים?

נרשמים חינם כאן באתר – הרשם 

מיד לאחר הרישום שלוקח פחות מדקה תוכלו להתחיל לעבוד עם המערכת עד מסך אחד ללא תשלום

מקנפגים און-לין את התכנים שאתם רוצים לשדר לשלט הדיגיטלי – לחצו לסרטון הדרכה קצר  בניית שילוט דיגיטלי

רוצים עזרה או מתקין מוסמך של נוביסיין?

שלחו מייל ל info@novisign.com עם פרטים ונעזור לכם להפעיל שלט אלקטרוני בצורה פשוטה וזולה.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

בלוג השילוט הדיגיטלי של חברת נוביסיין מאפשר לכל אחד לשלוח לנו כתבות ודעות בנושאי שילוט דיגיטלי. אתם מוזמנים לשלוח לנו פוסטים לבלוג, לקרוא ולשתף.

עוד בבלוג שלנו: שילוט דיגיטלי לבתי ספר , שילוט דיגיטלי לחנויות , שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט , שילוט דיגיטלי למוניות ולתחבורה ציבורית , שילוט דיגיטלי לשירותים ציבוריים וחדרי נוחות , שילוט דיגיטלי לקניונים , שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת , שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי , שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים , שילוט דיגיטלי למועצה מקומית , שילוט דיגיטלי מבוסס אנדרואיד , שילוט דיגיטלי לחדרי המתנה, שילוט אנדרואיד – שילוט טקסט, המהפכה הירוקה של השילוט

Posted on: