שימושים של שילוט דיגיטלי

אז איפה אפשר להשתמש בשילוט הדיגיטלי? איך שילוט דיגיטלי יכול לעזור לכם?
בסרטון קצר זה של פחות מ 2 דקות אנו שמחים להדגים לכם שימוש במערכת שילוט דיגיטלי נוביסיין

חנויות – אחד המקומות האידיאלים לשילוט דיגיטלי הם החנויות, היום עם נוביסיין בצורה פשוטה בעל חנות יכול לתקשר בצורה טובה יותר על הלקוחות בעזרת מסכי השילוט של חברת נוביסיין. שילוט הדיגיטלי מוסיף לחווית הקניה מגדיל את המכירות ומקדם את החנות. למידע נוסף קראו בבלוג המידע שלנו שילוט דיגיטלי לחנויות.

קניונים – אחת מהזירות האופטימליות לשילוט דיגיטלי הם הקניונים ומרכזי הקניות השונים.ניתן להציג על גבי המסכים מידע, הכוונה, פרסום פנימי, פרסום חיצוני. השילוט מחזק את הקשר עם המבקרים ועוזר להגדיל הכנסות למטר מרובע. עוד מידע ורעיונות לקניונים ומרכזים מסחריים בקרו בבלוג שילוט דיגיטלי לקניונים.

מרכזי ספורט שילוט את התקשורת הייחודית עם כל לקוח, בכל נקודת זמן ובכל מקום. לא ניתן, לא יעיל ולא כלכלי לנהל מערכת כה מסועפת בעזרת נייר ודפוס. שילוט דיגיטלי למרכזי ספורט.

תחנות רכבת – חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס/רכבת בארץ ובעולם, מאפשרת לפתוח ערוץ תקשורת מתקדם בין הנהלת החברה ללקוח, לשלוט בתוכן המפורסם בשטח מרחוק, ללא עלות דפוס, ביעילות ובעלות נמוכה, לרווחת הנוסעים והחברה שילוט דיגיטלי לתחנות אוטובוס / רכבת.

חברות וארגונים – חברת נוביסיין המפתחת ומשווקת שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים בארץ ובעולם, מאפשרת לפתוח ערוץ תקשורת מתקדם בין העמיתים והמחלקות בחברה, בין הסניפים בארצות שונות. בעזרת שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים ניתן שלוט בתוכן המפורסם במסדרונות מרחוק, באופן מתעדכן ורב פעמי, ללא עלות דפוס, ביעילות גבוה ובעלות נמוכה  שילוט דיגיטלי לחברות וארגונים.

מועצה מקומית – חברת נוביסיין מאפשרת לכם לחזק את הקשר של הרשות המקומית עם תושבי העיר על גבי מסכים שניתן לפזר במוסדות העיר השונים. אם עד היום העברנו לתושבים עלוני מידע, מכתבים ועדכנו את אתר לכם לתקשר עם התושבים בזמן שהם באים לקבל שירותים ממוסדות הרשות או נהנים מאחד ממבני הציבור.

ניתן לפזר מסכים במבני העירייה, ספריות, היכל תרבות, גלרייה עירונית, מוסדות חינוך וכל מקום אחר שברשות העיר. המסכים יתעדכנו בצורה אוטומטית במסרים, הודעות ומידע של הרשות. כאשר את התכנים ניתן לעלות ולשנות און-ליין מכל מקום ולשדר לכל מסך. ניתן להגדיר לכל מסך תוכן שונה או לאגד קבוצות של מסכים לתוכן אחד.

מרכזי חוגים – התקשורת עם הילדים: בעזרת שילוט דיגיטלי במרכז חוגים קהילתי, המוצב במסדרון ובחצר המשחקים, ייחשפו הילדים, מרגע כניסתם ובאופן רציף, לשלל מסרים חינוכיים ותכנים עשירים שילוט דיגיטלי למרכז חוגים קהילתי.

בתי ספר – תקשורת רציפה ויעילה הינו המפתח להצלחתם של צמד, קבוצה או מוסד, קל וחומר במסגרת המכילה מס' קבוצות בעלי מאפיינים שונים שילוט דיגיטלי לבתי ספר.

אקדמיה – בעזרת מערכת לשילוט דיגיטלי של חברת נוביסיין יכולים היום המוסדות האקדמים השונים לתקשר עם הסטודנטים, העובדים, המרצים והאורחים בצורה אפקטיבית יותר. שיתוף מידע, פרסומים, הודעות והתרעות יכולות לעלות בזמן אמן ולהיות משודרות לאנשים הנכונים במקום הנכון.